W piątek 27 września 2019 w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego odbyła się uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych.

Miło nam było gościć przedstawicieli patronatów, przyjaciół szkoły: Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku, Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, Izby Celno- Skarbowej w Gdyni, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim, Spółki Port Servis w Gdańsku, Fundacji Citizen Project- Dynamiczna Tożsamość w Gdańsku, Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Gdańsku, Urzędu Miasta Gdańsk. Miło mam było gościć rodziców naszych uczniów. Ten rok jest dla nas szczególny- doszły klasy Mistrzostwa Sportowego oraz mamy podwójny rocznik.

Dziękujemy Orkiestrze Morskiego Oddziału Straży Granicznej, która uświetniła naszą uroczystość koncertem.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy byliście z nami w tym szczególnym dla naszych uczniów dniu.