Zapraszamy na Youtube kanał : Społeczność 4lo z OMS w Gdańsku

Facebook Szkoły                                                                               Informacje dotyczące rekrutacji 2020/21

SPOŁECZNOŚĆ 4 LO Z OMS W GDAŃSKU – DOŁĄCZ DO NAS

Drogi Widzu, nie możesz przyjść i nas zobaczyć, dlatego my przychodzimy do Ciebie.

Poznaj nas – 4LO z OMS w Gdańsku.
Filmy, które chcemy Ci pokazać, to nie informacja o profilach i rozszerzeniach- tą znajdziesz na naszej stronie internetowej. W tych materiałach chcemy Ci pokazać siebie, takimi jakimi jesteśmy: w mundurach i bez, weseli i poważni, podczas nauki i w działaniu.
Poczuj się przez chwilę jak widz, który ogląda teatr życia szkoły.
Zapraszam. Spektakl będzie barwny i różnorodny- bo tacy jesteśmy. W pierwszej odsłonie przedstawię szkołę ja. W kolejnych postach poznacie uczniów, nauczycieli, rodziców czyli społeczność szkolną z różnych perspektyw.

Zapraszam

Beata Czaja

Klasa medialna pod patronatem Akademi Dynamiczna Tożsamość (adT)

w IV Liceum Ogólnokształcącym

z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

im. Marynarzy WOP w Gdańsku.

Witaj Nieznajomy!

Jeżeli zastanawiasz się, którą szkołę wybrać, to przyjdź do nas.

Tu zrealizujesz swoje marzenia, również muzyczne. Widzimy się we wrześniu!

Piotr Krysztofiak

Zapraszam do wirtualnego gabinetu dyrektor 4 LO z OMS w Gdańsku, pani Beaty Czai, która udziela odpowiedzi na pytania zadawane przez panią Beatę Staszyńską-Hansen [(adt) Studio].

Pani Dyrektor udziela rad dla rodziców, uczniów i nauczycieli na czas kwarantanny i nauczania zdalnego.

Stwórzmy normalność w tym trudnym czasie!

Pokaz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Klasa IID.

Erasmus+ project KA229 - School Exchange Partnerships

"Social Values STEM from European Heritage" in ZSO 5 IV LO z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marynarzy WOP, Gdańsk, Poland (2019-2021)

Szkolny koordynator/ School coordinator: Beata Walas

Uczniowie, chcemy „ocalić Wasze serca od zapomnienia” i przeżyć wspólnie wiele przygód!

Posłuchaj naszej interpretacji wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Angelika i Julia

I Ty możesz być częścią naszego zespołu.

Dla nas każdy zawodnik jest ważny.

Zapraszamy do 4 LO z OMS do klas o profilu piłka siatkowa!

Trenerzy piłki siatkowej i uczniowie

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu

z panem Piotrem Krysztofiakiem,

szkolnym koordynatorem koła wolontariatu w 4 LO z OMS w Gdańsku.

Pan Krysztofiak opowiada o długoletniej działalności wolontariuszy.

Pomagać może każdy. Dzielmy się tym, co mamy, z tymi, którzy tego potrzebują!

Agata Klimkiewicz w (adT)STUDIO

o warsztatach profilaktycznych

w IV Liceum Ogólnokształcącym

z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

im. Marynarzy WOP w Gdańsku.

Zobacz, czego już dokonaliśmy!

Ty również możesz wiele osiągnąć, jeśli przyłączysz się do naszej społeczności.

Uczniowie klasy II B.

W 4LO z OMS w Gdańsku działa jedyne w naszym mieście Centrum Edukacji Bezpieczeństwa.

Dzięki działalności Centrum nauczysz się działań niezbędnych podczas wypadków drogowych; poznasz zasady bezpiecznego zachowania na drodze, ale również w sferze finansów i w przypadku pożaru.

Zapraszam, przyłącz się do nas!

Agata Ziller

CEB

Jeśli chcesz zgłębić tajniki ratownictwa medycznego, odwiedzić oddział ratownictwa medycznego, czy dokonać odkrycia w zakresie chemii, to dołącz do nas.

W 4 LO nigdy nie jest nudno, tu jest ok.!

Klasa ratownictwa medycznego

Zapraszam do IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marynarzy WOP w Gdańsku.

Paweł Pagieła

Zastępca dyrektora

Wstąp do klasy wojskowej!

Będziesz mógł zapoznać się z pracą oddziałów wojskowych.

Czekają Cię: paintball, warsztaty z żołnierzami, zajęcia w Aeroklubie i skoki ze spadochronem.

Odważysz się?!

Klasa wojskowa

"Kochani, w moim wystąpieniu chcę Wam przedstawić moje podejście do pracy nauczycielskiej, w której łączę tradycyjne metody pracy z nowoczesnymi narzędziami.

Każda lekcja jest niezwykłą „przygodą” i spotkaniem, dzięki czemu będziecie mogli dążyć do wszechstronnego rozwoju.

Najefektywniej uczymy się poprzez działanie, zatem działajmy wspólnie w 4 LO z OMS w Gdańsku!

Ewelina Mierzejek

Nauczycielka języka polskiego

Sytuacje konfliktowe są nieobce każdemu z nas.

Jeśli chcesz poznać pracę mediatora, wziąć udział w profesjonalnych mediacjach, to przyjdź do naszej szkoły.

Dowiesz się, jak skutecznie rozwiązywać wszelkie konflikty!

Klasa mediacyjna

Uczniu, w naszej szkole w trudnych chwilach otrzymasz wsparcie psychologiczne.

Będziesz mógł uczestniczyć w różnorodnych projektach i realizować swoje pomysły.

Zapraszam do nauki w 4 LO z OMS w Gdańsku.

Joanna Furowicz-Bobrowska

psycholog

I Ty możesz być częścią naszego zespołu. Dla nas każdy zawodnik jest ważny.

Zapraszamy do 4 LO z OMS do klas o profilu piłka siatkowa!

Trenerzy piłki siatkowej

Uczniu, nasza szkoła jawi mi się jako „żaglowiec, który wypływa w długi rejs”.

Przyłącz się do naszej załogi i wyrusz razem z nami w podróż w dorosłość. Zapraszam na „pokład” 4 LO z OMS w Gdańsku!

Halina Weiss

pedagog

W naszej szkole nie nudzimy się. Bierzemy udział w wyjazdach integracyjnych, pracach wolontariatu, uczestniczymy w licznych projektach, a przede wszystkim jesteśmy razem.

Przeżyj to z nami.

Celuj w 4 LO z OMS w Gdańsku!

Klasa policyjna

Drogi Uczniu, w szkole średniej bardzo ważne miejsce zajmuje poznawanie lektur. Przyjdź do naszej szkoły i podziel się swoimi przemyśleniami na temat postaw i zachowań bohaterów literackich. Przeżyjmy razem rozterki bohaterów!

Nauczyciel języka polskiego

Agata Klimkiewicz

Przyjacielu, zapraszamy w „podróż” korytarzami naszej szkoły i po jej okolicy.

Poznasz zakamarki budynku oraz atrakcyjne miejsca do gry, wypoczynku i relaksu.

Samorząd Uczniowski.