Szanowni Państwo,
Miło mi poinformować , że nasza placówka zgodziła się na udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.
Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.
Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
W naszej placówce zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze do drukarek  ATRAMENTOWYCH do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub pracy rodziców. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną w nagrodę naklejkę z podziękowaniem. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.
Przekażemy dzieciom ulotki informacyjne . Wszystkie materiały  i kartony przejdą  24 godzinną kwarantannę aby nie było ryzyka z Covid
W załączniku wizualizacja kampanii w formie plakatów , ulotek , kartonów i naklejek .
Mam nadzieję ,że włączycie się Państwo do akcji .
WAŻNE :
ZBIERAMY WYŁĄCZNIE TUSZE OD DRUKAREK ATRAMENTOWYCH NIE LASEROWYCH !!!!!!!!!
AKCJA MA CHARAKTER CIĄGŁY.
OBEJRZYJ 3 MINUTOWY FILMIK NAJLEPIEJ Z DZIECKIEM