Miło nam poinformować, że do grona Patronatów dołączył Klub Sportowy LOTOS TREFL, który patronuje siatkarskim klasom sportowym.

Pani Dyrektor Beata Czaja złożyła podpisy pod dokumentami porozumienia w scenerii meczu zespołu seniorskiego Lotosu Trefla ze Skrą Bełchatów w towarzystwie 5 tysięcznej widowni.

Ponadto tego dnia mieliśmy jeszcze 2 powody do dumy. Po pierwsze w szerokim składzie na ten mecz był Karol Urbanowicz - uczeń klasy 3E naszego liceum. Po drugie w przerwie między setami wyróżnieni zostali także uczniowie klasy 2E i 3E wraz z trenerami Edwardem Pawlunem, Adamem Miotkiem i Arielem Fijołem za zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów.

Dziękujemy Panu Prezesowi Dariuszowi Gadomskiemu za zaproszenie, gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom i z przyjemnością dołączamy do rodziny "Gdańskich Lwów"!