ZSO 5 IV LO z OMS ogłasza konkurs na logo oraz slogan

dla projektu Erasmus+ "STEM in the Life".

Przypominamy, że od 1.09.2020 do 31.08.2022r. nasze liceum jest jedną z 6 szkół partnerskich projektu Erasmus+ zatytułowanego "STEM in the LIFE"("Nauki ścisłe, technologia, inżynieria i matematyka w naszym życiu”) Jest to projekt KA229 promujący nauki ścisłe, nowe technologie, inżynierię, matematykę oraz kwestie robotyki, kodowania, druk 3D i korzystanie ze stron Web.2.0.

W tym projekcie współpracują ze sobą szkoły: z Turcji (Karaman), Rumunii (Bukareszt), Macedonii Północnej (Scopje), Polski (Gdańsk) i z Hiszpanii (Valdemoro i Alcorcon). Koordynatorem całego projektu jest szkoła z Valdemoro.

Podobne konkursy będą miały miejsce w 5 pozostałych szkołach partnerskich tego projektu.

Zwycięskie logo zostanie wykorzystane do upowszechniania informacji o projekcie w dokumentach pisemnych, na stronach internetowych , w sieciach społecznościowych, na produktach powstałych w wyniku pracy nad projektem i na gadżetach reklamowych.

Prace konkursowe prosimy przesyłać do 15.02.2021 do p. Beaty Walas (poprzez Teams).

Zespół STEM in the Life w ZSO 5