Poniedziałek 31 maja rozpoczął się dla naszej szkoły bardzo miłym akcentem: uroczystym otwarciem nowej biblioteki z udziałem przedstawicieli sponsora - firmy Port Service Sp. z o.o. w Gdańsku - Pani Alicji Nadarzyńskiej, Dyrektor ds. Ochrony Środowiska, i Pani Anny Kozłowskiej – Juszkiewicz. Na początek dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, następnie Pani Dyrektor Beata Czaja w imieniu całej społeczności szkolnej wyraziła wdzięczność za pomoc w stworzeniu tak pięknego i przytulnego miejsca. Oficjalne podziękowania złożyli także uczniowie z Samorządu Szkolnego, którzy wręczyli naszym gościom pamiątkowe zdjęcia nowej biblioteki. Na koniec miła niespodzianka 😀 - jeszcze jeden prezent od Port Service Sp. z o. o. - szkoła wzbogaciła się o nowoczesne czytniki ebooków!
Dziękujemy! ❤️