W dniu 30 września 2021r. Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odwiedzili uczniowie klasy 3A ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku.

Zajęcia dotyczyły bezpieczeństwa przeciwpożarowego, odpowiedniego reagowania i udzielania pierwszej pomocy, a także z zakresu zdrowego odżywiania.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi dzieci podzielone zostały na mniejsze grupy.

Pod okiem specjalistów z Centrum Edukacji Bezpieczeństwa uczennice 4LO aktywnie prowadziły zajęcia z zakresu pierwszej pomocy.

Z kolei warsztaty promujące zdrowe odżywianie zostały przeprowadzone przez dietetyka, pracownika ZSO nr 5.

Za udział w lekcji pokazowej dzieci otrzymały podziękowania w postaci dyplomów oraz gadżety związane z tematyką zajęć.