Nasz zespół IV LO w Gdańsku wraz z Centrum Edukacji Bezpieczeństwa został wyróżniony z 1700 szkół w Polsce, które wzięły udział w konkursie „ESA dla OSE”.

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie ESA, aktywnie angażując się w działania na rzecz czystego powietrza!

Jako nagrodę otrzymamy 1 z 1200 CZUJNIKÓW SMOGU - urządzenie pomiarowe do monitorowania jakości powietrza, tablicę LED do wyświetlania wyników pomiarów oraz będziemy aktywnie uczestniczyć w projekcie ESA.

Na naszych nauczycieli czekają bezpłatne szkolenia online, a uczniowie otrzymają dostęp do e-lekcji na platformie eduESA.

Bardzo się cieszymy na nadchodzącą współpracę!

Pracę konkursową pod kierunkiem nauczyciela EDB i WOS oraz pracowników Centrum Edukacji Bezpieczeństwa stworzył zespół uczniów z klas 1: Oliwia O., Viktoria Ż., Maja G., Dominika G.

Program Edukacyjna Sieć Antysmogowa jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Lista zwycięzców: https://esa.nask.pl/aktualnosci/wpis/1200-nowych-szkol-w-projekcie-esa