W dniu 10.06.2021r., Centrum Edukacji Bezpieczeństwa gościło Dzieci z Przedszkola nr 23 w Gdańsku. Na świeżym powietrzu odbyły się zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Dzięki współpracy z Komendą Miejską Policji w Gdańsku – Wydział Ruchu Drogowego najmłodsi gdańszczanie mieli możliwość porozmawiać z funkcjonariuszami na temat m.in. elementów odblaskowych, bezpieczeństwa przy i na przejściu dla pieszych, a także numeru alarmowego 112.

Dzieci zobaczyły z bliska radiowóz i jego wnętrze. Największą jednak atrakcją był motocykl policyjny, który świecił światełkami i można było na niego wejść.

Dziecięce uśmiechy mówiły same za siebie, że wizyta w CEB przypadła im do gustu.

Serdecznie dziękujemy za współpracę Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku – Wydział Ruchu Drogowego oraz naszym wspaniałym Gościom z Przedszkola nr 23 „Bursztynek”.

Do zobaczenia przy kolejnej okazji!