Centrum Edukacji Bezpieczeństwa i nauczyciele biologii zachęcają do wzięcia udziału w bezpłatnym konkursie ekologicznym pn. „Dbaj o klimat. Redukuj CO2.”

Być może są wśród młodzieży miłośnicy ekologii i rozwiązań sprzyjających środowisku, jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla WAS!

O szczegóły zapytajcie swoich nauczycieli biologii lub wpadnijcie do CEB.

O co chodzi?

Należy przygotować krótką prezentację projektu, którego realizacja pozwoli obniżyć emisję CO2 w Waszym własnym środowisku (szkole, domu lub dzielnicy), wg. wytycznych zawartych w regulaminie (§ 3 pkt 7).

Kto może wziąć udział?

Uczniowie szkół średnich.

Projekt tworzy zespół (min. 2 osoby, ale może być też cała klasa).

Deadline:

28 lutego 2022r.

Nagroda:

Wygraną w konkursie będzie pomoc merytoryczna lub finansowa w części lub całości (w zależności od potrzeby projektu). Dzięki wsparciu partnera projektu BNP Paribas Securities Services wartość wszystkich nagród wynosi 25 000 zł.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: https://redukujco2.pl/co2/wp-content/uploads/2021/12/Regulamin_Konkursu_Dbaj_o_klimat_Redukuj_CO2..pdf

Konkurs jest trzecim etapem kampanii edukacyjno-ekologicznej organizowanym przez Little Greenfinity, firmę doradczą i szkoleniową na rzecz zmian klimatu. Bezpośrednim partnerem i sponsorem jest BNP Paribas Securities Services.

Zachęcamy do udziału!

Zespół Centrum Edukacji Bezpieczeństwa