Centrum Edukacji Bezpieczeństwa zachęca do udziału w Otwartych Wykładach Ekonomicznych, które są prowadzone przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego w formie on-line do stycznia 2021 r.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, nauczycieli i wszystkich chętnych (województwa pomorskiego) do wzięcia udziału w cyklicznych spotkaniach z ekonomią, które mają służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i poruszają różne problemy, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.

Wykłady będą dotyczyć zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.

Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl, tel. 58 523 12 21

Wykłady odbywają się w wybrane czwartki w godz.17.00 - 18.30.

Więcej informacji - http://ekonom.ug.edu.pl/web/biznes/index.html?lang=pl&ao=otwarte_wyklady_ekonomiczne

Serdecznie zapraszamy do udziału.