W roku szkolnym 2018/2019 klasy 1A, 1B, 1C, 1D, 2D biorą udział w programie „it SZKOŁA”- organizowanym przez NASK oraz Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. Program ma na celu podwyższenie kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych poprzez otwarte kursy e-lernigowe z zakresu informatyki i przedmiotów przyrodniczych.

Nasi uczniowie realizują kursy zdobywając certyfikaty NASK. Najwiekszą popularnościa cieszyły sie kursy: "Od złamania Enigmy do współczesnej kryptologii" , "Bezpieczeństwo" ,"Graficzna obróbka zdjęć".

Kolejne to "Cyberprzemoc – kompromitujące nagranie w sieci", "Cyberprzemoc – anonimowość w sieci", "Cyberprzemoc w grach internetowych", "Cyberprzemoc- prześmiewcze serwisy internetowe"