ROK SZKOLNY 2021/2022

Lp.     Klasa        Profil klasy                                                                          Wychowawca

1.       I A              Straży Granicznej/Ratownictwa Medycznego             Alina Lewandowska

2.       I B              Policyjna- Bezpieczeństwa Publicznego                      Agata Klimkiewicz

3.       I C              Wojskowa                                                                           Łukasz Kluczyk

4.       I D             Medialna/Mediacyjno-Prawna                                        Ewelina Mierzejek

5.       I E              Sportowa                                                                            Łukasz Dargiewicz

6.       I F              Celno-administracyjna                                                     Wiktoria Batarowska

7.       II A            Straży Granicznej/Ratownictwa Medycznego              Dorota Opioła

8.       II B            Policyjna- Bezpieczeństwa Publicznego                       Paweł Zalewski

9.       II C            Wojskowa                                                                           Joanna Milewska

10.     II D            Medialna/Mediacyjno-Prawna                                       Jerzy Płoszaj

11.     II E            Sportowa                                                                            Agnieszka Sik

12.     III A3        Straży Granicznej/Ratownictwa Medycznego             Katarzyna Jażdżewska

13.     III B3        Policyjna- Bezpieczeństwa Publicznego                      Izabela Zubrzycka

14.     III C3        Wojskowa/Celna                                                               Jolanta Kolarzyk

15.     III D3       Medialna/Mediacyjna                                                       Aleksandra Jędrys

16.     III E3       Sportowa                                                                             Elżbieta Maj

17.     III A4       Straży Granicznej/Ratownictwa Medycznego             Natalia Kurpiewska

18.     III B4       Policyjna-Bezpieczeństwa Publicznego                       Bartłomiej Potulski

19.     III C4       Wojskowa/Celna                                                               Grzegorz Zubrzycki

20.     III D4       Medialna/Mediacyjna                                                      Anna Ulaniuk

21.     III E4       Sportowa                                                                            Hanna Płoszaj