Szanowni Państwo,

na prośbę przewodniczącej Rady Rodziców zamieszczam list do Państwa.

Z wyrazami szacunku B. Czaja

Dyrektor ZSO5

Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców ZSO NR 5- IV LO z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, podczas zebrania na rok szkolny 2022/2023 uchwaliła, że wysokość opłaty za użytkowanie szafek nie ulega zmianie, co za tym idzie obowiązuje opłata zgodnie z Aneksem nr 1 z dnia 24 czerwca 2022 r.

Wysokość opłaty za użytkowanie szafki wynosi 20 zł jednorazowo płatne za rok z góry i stanowi zabezpieczenie na wypadek zniszczeń, uszkodzeń czy konieczności dorobienia dodatkowego klucza.

Warunkiem otrzymania szafki jest podpisanie umowy oraz uiszczenie opłaty w formie gotówkowej.

Umowy zawierane są z pełnoletnim uczniem lub z rodzicem ucznia niepełnoletniego u Głównej specjalistki ds. administracyjnych Pani Marzeny Ałanowskiej ZSO nr 5 IV LO z OMS Gdańsk w gabinecie nr 5.

O przydziale decyduje kolejność wpłat za użytkowanie szafek .

W przypadku dużego zainteresowania szafkami, oraz większej niż liczba szafek liczby chętnych, zastrzega się , że pierwszeństwo posiadają osoby dojeżdżające spoza Gdańska.

Serdecznie zapraszam Państwa dzieci i uczniów do użytkowania szafek.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Monika Feliksiak