Podsumowanie tygodnia kończymy jeszcze trzema kolejnymi siatkarskimi sukcesami (mamy Mistrza, Wicemistrza i Wicemistrzynie) 🏆🏆🏆

W hali 4LO od piątku do dzisiaj trwał Finał Wojewódzki Kadetów, w którym dwie drużyny naszych kadetów zajęły 1. i 2. miejsce. Warto dodać, że podczas rozgrywek siatkarze założyli buty z pomarańczowymi sznurówkami, dołączając się tym samym do akcji przeciwko hejtowi – #jestnaswięcej (w tej akcji, przypomnijmy, uczestniczy nasza szkoła).

Ale to nie koniec dobrych wiadomości, bo także nasze kadetki w Finale Mistrzostw Województwa odniosły sukces, zajmując drugie miejsce.

Brawo Drużyny, brawo Trenerzy i Sztab, brawo Kibice! 👏👏👏

Zajrzyjcie na profile FB:  Żólto na czarnym pisane oraz  Niebiesko na białym pisane,  gdzie znajdziecie obszerniejsze relacje – u nas krótka fotorelacja z meczu Panów ;)