Dzisiaj nasza jubilatka obchodziła swoje 75-te urodziny. Taki jubileusz wymaga uroczystej oprawy, więc zawitali w nasze progi znakomici goście: Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska do spraw polityki społecznej Piotr Grzelak, reprezentujący Panią Prezydent Aleksandrę Dulkiewicz, przedstawiciele władz miasta i radni. W imieniu Kuratorium Oświaty w Gdańsku gościliśmy panią Marzenę Lipkę. Nie zabrakło też przedstawicieli służb mundurowych, na co dzień z nami współpracujących. Wspominając przeszłość, wybiegliśmy myślą w przyszłość i wysłuchaliśmy, co na ten temat sądzą goście przygotowanego przez uczniów Aeropagu. W tak znakomitym gronie i uroczystej oprawie, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie.

Tę wspaniałą uroczystość uświetnili swoim muzycznym występem Piotr i Magdalena Klauze, wykonując ,,Libertango” Astora Piazzolii oraz szkolny zespół Genius Loci z gościnnym występem absolwentek naszej szkoły.