Dyrektor ZSO nr 5 - mgr Beata Czaja
Zastępca dyrektora ZSO nr 5 - mgr Izabela Zubrzycka
Zastępca dyrektora ZSO nr 5 - mgr Paweł Pagieła

Pedagog szkolny/doradca zawodowy - Halina Weiss

Psycholog - Joanna Furowicz-Bobrowska

Biblioteka/ czytelnia - Danuta Anuszewska, Natalia Goettel

 Nauczyciel  nauczane przedmioty  Dzień Godziny konsultacji  Sala
 Anuszewska Danuta  nauczyciel bibliotekarz środa 14:00 - 15:00 biblioteka
 Pagieła Wiktoria  j. rosyjski, muzyka poniedziałek 13:55 - 14:40 210
 Bech Barbara  j. niemiecki
 Błaszkowska Joanna  wf czwartek 15:00 - 16:00 mała sala gim.
 Buławski Jan  prawo
 Butowska Ewa  Informatyka wtorek 7:25 - 8:10 213
 Celary Dorota  nauczyciel wspomagający
 Chorążewicz Alicja  j. polski środa 7:25 - 8:10 43
 Czaja Beata  historia  środa 14:40
 Dargiewicz Łukasz  j. angielski piątek 7:25 - 8:10 25
 Drywa Marzena  fizyka piątek 7:25 - 8:10 34
 Fijoł Ariel  wychowanie fizyczne, trener piłki siatkowej wtorek 7:25 - 8:10 212 OS
 Filipionek Piotr  taktyki i techniki interwencji
 Furowicz-Bobrowska Joanna  psycholog wtorek 12:15 - 13:00 12
 Goettel Natalia  nauczyciel bibliotekarz poniedziałek 14:00 - 15:00 biblioteka
 Groth Jakub  wiedza o ochronie przeciwpożarowej i ratownictwie
 Grudziecki Sebastian  rola i zadanie Krajowej Administracji Skarbowej
 Grzeszkiewicz Sara  matematyka wtorek 7:25 - 8:10  105
 Grzyb Wojciech   wychowanie fizyczne, trener piłki siatkowej Czwartek 8:15 - 9:00 212
 Hau Anna   j. rosyjski wtorek 13:45 - 15:45 0.10
 Janicka- Szpała Joanna  j. polski piątek 15:35 - 16:20 11
 Jażdżewska Katarzyna  matematyka poniedziałek 7:25 - 8:10 41
 Kawecki Maciej   samoobrona
 Kądziela Tomasz  przedmioty Policyjne
 Kędziora Przemysław  przedmioty Straży Granicznej
 Klauze Piotr  przedmioty Wojskowe
 Klimkiewicz Agata   j. polski poniedziałek 7:25 - 8:10 104
 Kluczyk Łukasz  historia, wos środa 7:25 - 8:10 212
 Kocaj Anna  przedmioty Służby Celnej
 Kolarzyk Jolanta  historia środa 7:25 - 8:10 101
 Kopczyk Agata  trener
 Kowalkowska Agnieszka  j. angielski wtorek 7:25 - 8:10 44
 Kożan Przemysław  przedmioty ratownictwa medycznego
 Krzysztofiak Piotr  religia środa 7:25 - 8:10 113
 Kurpiewska Natalia  biologia poniedziałek 7:25 - 8:10 42
 Kurzawski Andrzej  samoobrona
Kustosik- Kańska Joanna  rola i zadania Krajowej Administracji Skarbowej
Langner Adam  trener piątek 17:15 - 18:00 212
Lewandowska Alina  biologia, przyroda, wdż poniedziałek 7:25 - 8:10 47
Łacińska - Krasnopolska Zofia  j. niemiecki piątek 7:25 - 8:10 45
Łątkowska Anna  geografia piątek 7:25 - 8:10 30
Łobacz Mariusz  trener wtorek 15:20 - 16:20 212
Maj Elżbieta  j. angielski środa 7:25 - 8:10 102
Matracka- Pingot Ewa  j. polski piątek 14:45 - 15:30 112
Matusewicz Dominik  taktyki i techniki interwencji
Mierzejek Ewelina  j. polski
Milewska Joanna Informatyka, matematyka czwartek 7:25 - 8:10 40
Murawska Irena  matematyka poniedziałek 13:45 -14:45 105
Nacewicz Anna  j. angielski środa 8:15 - 9:00 201
Opała Dorota  Chemia piątek 7:25 - 8:10 49
Ostrowska Karolina poniedziałek 12:55-13:40 202
Pagieła Wiktoria  rosyjski, muzyka poniedziałek 13:55 - 14:40 210
Pagieła Paweł  wf, innowacja sprawnościowa poniedziałek 14:45 - 15:30 hala
Patalon Krystyna  Informatyka, fizyka czwartek 7:25 - 8:10 46
Pawlun Edward trener poniedziałek 11:00 - 11:45 212
Peplau Anna chemia, matematyka poniedziałek 14:45 - 15:30 110
Pietreniuk Jolanta  j. polski piątek 7:25 - 8:10 13
Płaszej Hanna  j. niemiecki poniedziałek 15:30 - 16:15 24
Płaszej Jerzy  wf, samoobrona poniedziałek 15:30 - 16:15 hala
Potulski Bartłomiej  wos, podstawy przedsiębiorczosci czwartek 7:25 - 8:10 14
Rogozińska Joanna  polski system penitencjarny
Rawińska Iwa  usprawnienia Straży Granicznej z podstawami prawa
Sęczak Katarzyna  usprawnienia Straży Granicznej z podstawami prawa
Sieradzki Sławomir edb,wos, HIT poniedziałek 7:25 - 8:10 302
Sik Agnieszka  j. angielski wtorek 13:50 - 14:50 28/29
Skarżyńska Iwona  j. polski piątek 7:25 - 8:10 25
Sobolewska Małgorzata  trener piątek 18:30 - 19:15 212
Sobolewski Piotr  trener wtorek 7:25 - 8:10 212
Sokół Jolanta  matematyka poniedziałek 7:25 - 8:10 27
Stankiewicz Ewelina  prewencja
Staszyńska- Hansen Beata  współczesne media
Stryjek Katarzyna  medjacje rówieśnicze
Superson Karolina  j. angielski
Ulaniuk Anna  j. angielski środa 7:25 - 8:10 204
Unuk Maja  j. angielski środa 7:25 - 8:10 202A
Uściłło Maciej  historia
Walas Beata  j, angielski poniedziałek 12:55 - 13:40 205
Weiss Halina  pedagog, doradca zawodowy poniedziałek 12:15 - 13:00 8
Zalewski Paweł  geografia, historia poniedziałek 15:35 - 16:15 31
Zubrzycka Izabela  wf wtorek 7:25 - 8:10 hala
Zubrzycki Grzegorz  wf, innowacja sprawnościowa wtorek 7:25 - 8:10 hala