Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Centrum Edukacji Bezpieczeństwa (CEB), które funkcjonuje w naszej szkole, zgłosiło projekt do Zielonego Budżetu Obywatelskiego 2023 pt. „Eko ogródek”.

Projekt ma  na celu stworzenie przestrzeni ekoedukacyjnej, by w pierwszej kolejności licealiści mogli uczyć się dobrych praktyk, m.in. zatrzymania wody opadowej w krajobrazie, czy dbania o środowisko. Następnie młodzież będzie sprawdzać się z w roli edukatorów dla młodszego pokolenia (przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej). Zajęcia będą prowadzone pod okiem nauczycieli biologii, geografii czy chemii oraz CEB. Przedsięwzięcie będzie dokumentowane, powstanie filmik edukacyjny oraz prezentacja obrazująca teren przed i po rewitalizacji.

Mamy nadzieję, że podoba się Państwu ten projekt, dlatego szczególnie zachęcamy do głosowania właśnie na niego w Zielonym Budżecie Obywatelskim 2023!

Można głosować poprzez telefon komórkowy/tablet/komputer.

Głosować mogą mieszkańcy Gdańska poprzez Kartę Mieszkańca lub nr pesel.

ZIELONY BUDŻET OBYWATELSKI ---> DZIELNICA NOWY PORT ---> PROJEKT NR 2 "EKO OGRÓDEK".

Głosowanie trwa tylko do 10 października 2022r.!

Do udziału w głosowaniu uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Miasta, także dzieci i młodzież. Zatem głosować mogą całe rodziny!

Zasady głosowania są proste:

Głosujemy poprzez interaktywny formularz na stronie internetowej www.gdansk.pl, prawy górny róg, żółty prostokąt.

Aktywacja procesu głosowania odbywa się poprzez kod identyfikacyjny przesyłany na numer telefonu komórkowego lub przesłany mailem. Ten kod wysyłany jest do osób uprawnionych do głosowania, należy go wpisać w trakcie rejestracji w systemie do głosowania, by móc w ogóle zagłosować.

Aby oddać głos wystarczy podać dane osobowe: imię (tylko pierwsze), nazwisko, PESEL, imię ojca.

Wyniki głosowania poznamy do 14 października 2022 r. Podane zostaną one również do publicznej wiadomości.

Więcej na temat Budżetu Obywatelskiego można znaleźć tutaj: https://www.gdansk.pl/budzet-obywatelski

Zapraszamy do głosowania! Każdy głos jest na wagę złota 😊

Z góry dziękujemy za współpracę na rzecz poszerzania wiedzy nt. środowiska i działań ekologicznych.

Zespół Centrum Edukacji Bezpieczeństwa