Centrum Edukacji Bezpieczeństwa, które funkcjonuje w naszej szkole, zgłosiło projekt do Zielonego Budżetu Obywatelskiego 2022 pt. Eko ogródek. Projekt ma na celu stworzenie przestrzeni ekoedukacyjnej dla dobrych praktyk, m.in. zatrzymania wody opadowej w krajobrazie, czy dbania o środowisko. W tym miejscu licealiści będą mogli sprawdzić się z w roli edukatorów dla młodszych uczniów. Zajęcia będą prowadzone pod okiem naszych nauczycieli biologii oraz CEB. Przedsięwzięcie będziemy dokumentować, powstanie filmik edukacyjny oraz prezentacja obrazująca teren przed i po rewitalizacji.

Link do strony z listą projektów, gdzie jest informacja o naszym Eko ogródku znajduje się tutaj: https://gdansk.ardvote.pl/lista-projektow/OGM0661

Mamy nadzieję, że podoba się Wam ten projekt, dlatego szczególnie zachęcamy do głosowania na niego w Zielonym Budżecie Obywatelskim 2022!

Głosowanie odbędzie się w terminie 4 - 18 października 2021 r. Natomiast do 25 października 2021 r. nastąpi ogłoszenie wyników głosowania.

Dzisiaj, tj. 20 września 2021r. odbyło się losowanie numerów projektów. Eko ogródek jest projektem dzielnicy Nowy Port w Zielonym Budżecie Obywatelskim 2022 o numerze 2.

Proszę trzymać mocno za nas kciuki i koniecznie głosować w dniach 4-18 października, bo każdy głos jest na wagę złota!

Zdjęcie: Screen pochodzi z transmisji online na www.gdansk.pl